Piepūšamās atrakcijas un mauriņš

Kad pirmo reizi tiek lietots piepūšamās atrakcijas, nāk prātā domās, vai tās sabojās zāli pagalmā. Pietiek pāris reizes pieļaut kļūdas, un būs skaidrs, cik daudz var sabojāt, un kā no tā vispār izvairīties.

Piepūšamās atrakcijas var sabojāt zāli, ja tās ir tumšas krāsas, kā arī ja tās stāv ilgu laiku vienā vietā. Lai piepūšamās atrakcijas nesabojātu jūsu zāli, neatstājiet to vienā vietā vairākas dienas un pēc tam, kad esat to nojaucis, vairākas dienas vajadzētu palaisīt zāli.

Lielākas piepūšamās atrakcijas var saplacināt zāli, taču ir veidi, kā novērst jūsu zāles novīšanu. Izpildiet šos vienkāršos padomus, un jums nevajadzētu būt problēmām ar zāli piepūšamo atrakciju dēļ.

Kas izraisa zāles novīšanu?

Daudzi cilvēki domā, ka piepūšamo atrakciju svars ir tas, kas saplacina zāli un beigās tā novīst. Tā ir taisnība, ka lieliskās mājas var būt smagas, un tās saspiež zāli. Bet, ja tas ir tikai uz dienu vai divām, piepūšamām atrakcijām nekādi nesabojās jūsu zālienu.

Parasti piepūšamās atrakcijas noma ir paredzēta tikai 8 stundām līdz pilnas dienas īrei. Tas nav pietiekami ilgs laiks, lai mauriņš ciestu. Ja jums ir sava piepūšamā atrkacija, un jūs to izmantojat visu gadu, kaitējums zālē noteikti būs. Apsveriet iespēju piepūšamo atrakcīju pārvietot pa pagalmu, lai tā nesabojātu zāli.

Kur to novietot?

Izlemjot, kur to novietot , vispirms apsveriet, cik ilgi tas būs šajā vietā, un kur jūs varat pārvietot piepūšamo atrakciju tā, lai jaunā atrašanās vieta nepārsegtu veco. Tas jūms palīdzēs izvairīties no pagalma zāliena sabojāšanu. Astoņas stundas mierīgi var atrasties kāda no atrakcijām, jo pa šo laiku, nekas nesabojāsies.

Es izvairītos piepūšamo atrakciju novietot uz grants vai asiem akmeņiem, ja vien jums nav patiešām bieza tarpa, asie ieži var diezgan viegli caurdurt tarpu un piepūšamo atrakciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.