Padomi veiksmīgas pirmsskolas dzimšanas dienas svinēšanai

Daudziem bērniem viņu dzimšanas diena ir viņu mīļākā brīvdiena. Un kāpēc ne – tā ir diena, kas veltīta tiem tikai kopā ar kūku, baloniem, dziedāšanu un dāvanām.

Lai gan daudzi vecāki uzsver ideju plānot dzimšanas dienas svinības, pirmsskolas vecums faktiski ir ideāls laiks, lai mest vienu. Lūk, kā saglabāt savu veselību, vienlaikus nodrošinot, ka ikvienam ir labs laiks.

1. Informāciju par vecumu atbilstošu

Pārliecinieties, ka viss, sākot no aktivitātēm un beidzot ar labu maisu, ir piemērots lielākai daļai viesu. Ja ir plašs vecumu klāsts, izmantojiet dzimšanas bērna vecumu kā ceļvedi.

Bērna vecums ir arī labs rādītājs, cik daudz bērnu uzaicināt, īkšķis parasti ir viens bērns par katru gadu plus 2. Tātad, ja jūsu bērns pagriežas četri, mēģiniet saglabāt viesu sarakstu sešos bērniem.

Vecumam arī ir svarīga loma tēmas noteikšanā un lēmuma pieņemšanā par to, kur ir jūsu partija. Jaunāki bērni var būt ērti mājās, bet jūtas jūsu bērns, lai iegūtu labu lasījumu par situāciju.

2. Organizēt aktivitātes

Spontanitāte vienmēr ir jautri, bet pirmsskolas dzimšanas dienā, plānošana (ar dažiem traucējumiem) ir ceļš. Mēģiniet plānot aktivitātes īsā laika posmā – 10 līdz 15 minūšu intervālu. Un, ja jums ir kaut kas īpašs plānots, dariet to pirms kūka, pārliecinoša zīme, ka krēsls norit.

Atcerieties, ka vienkāršs ir labākais, ja nodarbojas ar maziem bērniem ar īsu uzmanību, tāpēc vēlaties mēģināt izvairīties no aktivitātēm, kurās bērniem ir jāgaida savs posms, it īpaši, ja partijā ir daudz citu bērnu.

Domājiet par burbuļiem, krāsošanas lapām un grāmatām, iesaldējiet deju vai pat amatniecības staciju, kurā ir māls, papīrs, līmes un citi asorti priekšmeti, kurus bērni var izveidot. Mēģiniet iegūt vismaz vienu pieaugušo palīgu katrai darbībai.

3. Definējiet sākuma un beigu laiku

Ja jūsu puse ir mājās, ir svarīgi, lai jums būtu sākuma un beigu laiks. Neatstājiet partiju atvērtu, jo tas var maldināt viesus un saglabāt tos no pārējās dienas plānošanas.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam pusēm vajadzētu būt apmēram 90 minūtēm vai divām stundām.

4. Ielūgumā iekļaujiet attiecīgu informāciju

Uzaicinājumā jāiekļauj visi pamati – adrese, datums, laiks un goda viesis, bet ir arī citi svarīgi sīkrīki, par kuriem vecāki varētu domāt.

Norādiet, vai bērns būtu jāatsakās vai ja vēlaties, lai bērns paliktu. (Izkāpšana parasti sākas ap 5 vai 6 gadu vecumu, bet joprojām ir laba ideja, lai ļautu jums uzzināt jūsu vēlmes.) Ja vecāki atstāj savus bērnus, saņemiet tālruņa numuru, kur var rasties problēmas.

Ņemiet vērā arī, ja ēdat ēdienu, lai cilvēki zinātu, vai viņiem ir nepieciešams barot savus bērnus, un, ja iespējams, ļaujiet viņiem uzzināt, kas ir izvēlnē, lai brīdinātu vecākus, kuriem ir alerģiski bērni. Iekļaujiet RSVP datumu un nejūtos smieklīgi sekot līdzi telefona zvanam, ja jūs nedzirdat atpakaļ.

5. Izvēlieties atrašanās vietu

Ja jums nav telpas vai vēlēšanās uzņemt pusi mājās, ir daudz vietas, kur jūs varat doties, bet, ja iespējams, jums ir jārezervē šāda veida partija.

Labas vietas ātri piepildās, īpaši tās, kas var uzņemt tikai vienu pusi vienlaicīgi. Ja izvēlaties izvairīties no iepriekš plānota partiju maršruta, piemēram, Build-a-Bear vai boulinga, apsveriet privātīpašumā esošas atpūtas telpas (iespējams, tās pieder baznīcai vai firmai), parku vai pat jūsu vietējo dienas aprūpes centru.

Tās ir lieliskas vietas, jo tās parasti ir slēgtas parastajā uzņēmējdarbībā nedēļas nogalēs, vecāki bieži var nolīgt personālu, lai strādātu ballītē, kā arī bērni ir ērti, jo tā ir vieta, kur viņi ir pazīstami.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.